7 Haziran 2010 Pazartesi

Pek muhterem LİNÇÇİ Yrd. Doç. Dr. Adnan Tönel, tamamıyla kişisel çıkarları için yazı yazdığı SANSÜRCÜ gazete BİRGün'ü "facebook bataklığı"na düşürmüş!

(Kaynak: facebook.com)


***


Ayrıca bakınız:

Coşkun Büktel'le Hilmi Bulunmaz'ın sanatsal ifade olanaklarını imha etmek için LİNÇ KAMPANYASI düzenleyenlerden Adnan Tönel'in peşini hiç bırakmıyoruz

Kendini tanıtıp satışını artırmak için Deniz Gezmiş'in adını bile kullanan BİRGün, tiyatro konusunda LİNÇÇİ Adnan Tönel'le LİNÇÇİ Yaşam Kaya'ya teslim

"Meta estetiği hizmetçisi" Sayın LİNÇÇİ Yrd. Doç. Dr. Adnan Tönel, SANSÜRCÜ BİRGün gazetesindeki köşesini tamamıyla kişisel çıkarları için kullanıyor!

Büktel'le Bulunmaz'ı LİNÇ etmeye yeltenmiş Adnan Tönel'i besleyen SANSÜRCÜ BİRGün'ün yakasını, SANSÜRCÜLÜĞÜ tamamıyla terk edinceye dek bırakmayacağız

LİNÇÇİ Adnan Tönel gibi zavallıları besleyen BİRGün gazetesi, sadece sosyalist sanatçı Hilmi Bulunmaz'a değil; işine gelmeyen herkese sansür uyguluyor

Çorumlu yazar LİNÇÇİ Tuncer Cücenoğlu, sosyalist sanatçı Hilmi Bulunmaz'a yanıt hakkı bile tanımayan Ali Şimşek'in gazetesi SANSÜRCÜ BİRGün'de yazdı!

Sığ düşünceler denizinde kulaç atan LİNÇÇİ Adnan Tönel, sade suya tirit yazılarla, ortaya karışık konuları gündeme getirip beynimizi dumura uğratıyor!

Onur Caymaz, LİNÇÇİ M. Ş. Demirkanlı'yı destekleyen Kültür Bakanı Ertuğrul Günay'ın da üyesi olduğu, AKP'nin "ANAYASA ÇORBASI"ndaki sineği gösteriyor!

Feridun Çetinkaya, BİRGün'ü değerlendiriyor!

LİNÇÇİ Yrd. Doç. Dr. Adnan Tönel, sosyalist yayın yaptığını sezdiren BİRGün'de, kendisine ekmek veren YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ'nin reklamını yapıyor!

Gazetecilik, iletişim, kültürel incelemeler, diyalektik imge, görsel kültür-sanat tarihi derslerinde incelenmesi gereken çok somut bir sansür vakıası!

Metin Boran (Kocaeli Üniversitesi GSF Tiyatro Bölümü/ Türkiye Eleştirmenler Birliği Genel Sekreteri)'nin de içinde bulunduğu bir grup, yarışmaya karşı

Türkiye tiyatrosunu hızla, hem de şimşek hızıyla kirleten Mustafa Şükrü Demirkanlı komutasındaki LİNÇÇİLER, şimdi de Aziz Nesin'in adını kirletiyorlar

Büktel'le Bulunmaz'ı mağdur etmek isteyenlerin başlattığı LİNÇ KAMPANYASIna imza veren tiyatral kanserojenler TMK mağduru çocuklara hiçbir şey veremez

HALUK IŞIK, ORHAN AYDIN, DR. ADNAN TÖNEL, ZAFER GECEGÖRÜR, FIRAT GÜLLÜ, ÖMER FARUK KURHAN, ORÇUN MASATÇI GİBİ LİNÇ GİRİŞİMCİLERİNİN KATKILARIYLA!!!...

LİNÇÇİLER İŞ BAŞINDA!

Okurlar, öğrenciler; Adnan Tönel'in kitabını okumadan, verdiği dersleri izlemeden önce sola, sonra sağa, sonra tekrar sola bakınız: DİKKAT LİNÇÇİ VAR!

Şimdilik YORUMSUZ!

SIĞ ve SAĞ LİNÇ KARGALARInın düzeysizliğini anlamak isteyen SAĞduyulu ve düzeyli okurlar, gerçekleri öğrenmek için tiyatro dünyasını bizden izliyorlar

Adnan Tönel, saatini kirli tiyatro zamanına göre ayarlıyor!

ALİ ŞİMŞEK'İN KÜLTÜR-SANAT EDİTÖRÜ OLDUĞU BİRGün GAZETESİ TARAFINDAN SANSÜRLENEN HİLMİ BULUNMAZ'IN YAZISINI MUTLAKA, AMA MUTLAKA OKUYUNUZ, OKUTUNUZ!!!

Hasan Anamur, Orhan Aydın, Genco Erkal, Hasan Erkek, Kenan Işık, Ayşe Kilimci, Özdemir Nutku, Adnan Tönel gibi linççilerin adları tarihe karışıyor!

Yalan makinesi, küfürbaz, linç çağrıcısı Mustafa Demirkanlı'nın başlattığı iftira sürecine eklemlenen Adnan Tönel, kalleş bir yazıyla huzurlarınızda!

12 Eylül Faşizmi'nin doğurup günümüze dek emzirdiği YÖK'ün kundağına sığınarak malı götürenler, bu huylarından kendi istekleriyle vazgeçecekler mi?!!!

Sadece gizli değil; ayrıca gizemli bir yazı!

Kutu açıldı, kötü göründü!...

Tönel, silik de olsa önemli şeyler söylüyor!...

Fotoğraf çeken tiyatrocu

"Ortak Ses"e tek tek yanıtlar


***


facebook'ta her şey mubah ve her şey mümkün!

Boğaziçi Üniversitesi mezunu, facebook'lu Zeynep Günsür Yüceil, LİNÇÇİ Tiyatro... Tiyatro...'da yazdı: "ÇGSG Derneği Olarak Nereden Nereye Gidiyoruz?"

Terakki Vakfı, facebook'tan müşteri arıyor!

Kılavuzu LİNÇÇİ Ömer Faruk Kurhan olan LİNÇÇİ Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları, müşteri bulabilmek umuduyla facebook piyasasında görücüye çıkmışlar!

facebook bataklığına sığınıp Büktel'le Bulunmaz'ın ifade olanaklarını imha etmek isteyen Burak Caney'in LİNÇ KAMPANYASINI anımsatan çok ilginç haber!

Hela bekçisi Burak Caney'in eteğine sığınarak Büktel'le Bulunmaz'ı LİNÇ etmek için facebook'ta KAMPANYA düzenleyen orospu çocuklarını anımsatan haber!

Sanal dünya denizi facebook, son hızla kuruyor!

facebook bataklığının derin serinliğinde birer manda gibi yaşayanların güvendiği sanal ortam, şimdiden çürüme sinyalleri verip dikkat çekmeye başladı!

facebook'ta "tiyatroculuk oynayanlar"a ithaf!

Coşkun Büktel ile Hilmi Bulunmaz'ın sanatsal ifade olanaklarını imha etmek için düzenlenen LİNÇ KAMPANYASININ elebaşlarından Yaşam Kaya facebook'ta...

Ertuğrul Timur, Mustafa Demirkanlı, Tuncay Özinel, Kemal Kocatürk, Sabiha Topallar gibi tiyatro esnafını kullanmış Burak Caney'i akla getiren haber...

Özdemir Nutku, Tuncer Cücenoğlu, Yıldırım Fikret Urağ, Zafer Algöz gibi "güvenilir" insanlara yaslanan Burak Caney'in facebook bataklığını anımsatıyor

Herhangi bir "sosyal paylaşım sitesi"nin tiyatral ve/ya siyasal mücadeleye katkıda bulunacağını düşünmediğimiz için, lütfen, katılmamızı istemeyiniz!

facebook, bataklık olmayı sürdürüyor hâlâ!

Topluma sunabileceği içsel güzelliği bulunmayan kaçkınlar, dışsal güzellikleriyle facebook âlemine iltica edip, facebook bataklığını tahkim ediyorlar!

TAKSAV'ın Halman'a verdiği "Emek Ödülü"ne karşı çıkıp "Tiyatro Yalancıları Birliği"nden ayrılan Timur'a geçmiş olsun. (LİNÇÇİ Timur'a geçmiş olmasın!)

Hayatın gerçekleriyle yüzleşebilme cesareti gösteremeyenlerin uğrak yeri olan "facebook bataklığı", hemen hergün yoksun insanların ruhunu karartıyor!

"facebook bataklığı" çalışıyor!

Türkiye tiyatrosunu kirleten 3. sayfa yazarı Burak Caney ve benzeri maymunsuların cirit attığı "facebook bataklığı", her geçen gün daha da pisleşiyor!

facebook'un her yerinde Burak Caney kaynıyor!

LİNÇ KARGALARI (Tiyatro Yayıncıları Birliği) üyelerinin en kaşarlanmışlardan Ertuğrul Timur'un ölü www.tiyatrom.com sitesi, facebook bataklığına düştü

tiyatrom.com sitesi, facebook bataklığına düştü!

Gerçek kaçkınları facebook bataklığında!

Internet'te son çılgınlık: facebook!

facebook bataklığı hızla kokuşmaya başladı!


***


LİNÇÇİ Ertuğrul Timur, öznesiz tümce kuruyor!

Yalan makinesi ve küfürbaz Mustafa Demirkanlı'nın sözde küfre karşı kampanyasına alet olanların imzaladıkları metni ve alet olanları teşhir ediyoruz!

Linç imzacıları listesi