4 Ocak 2016 Pazartesi

HİLMİ BULUNMAZ'I BURADAN BİR KEZ DAHA UYARIYORUM:
BENİM HİÇBİR YAZIMI YA DA VİDEO KONUŞMAMI YAYINLAMAK İZNİNİ KENDİSİNE VERMİYORUM. YAZILARIMI YA DA KONUŞMALARIMI BUNA RAĞMEN YAYINLARSA SONUÇLARINA TEK BAŞINA KATLANACAKTIR.
2 kişi bunu beğendi.
Yorumlar
Coşkun Büktel BENİ DAVA ETMEYİ DÜŞÜNEN HERKESE DUYURU!
17 Haziran 2015, 09:46
https://www.facebook.com/notes/co%C5%9Fkun-b%C3%BCktel/beni-dava-etmeyi-d%C3%BC%C5%9F%C3%BCnen-herkese-duyuru/10155730497015711
Coşkun Büktel
                                                                                                                                                                                                                  AYRICA 12. SULH CEZA MAHKEMESİNİN 19 MART 2013 TARİH VE 2012/858 NOLU KESİNLEŞMİŞ KARARIYLA, 3652 SAYILI YASANIN 1. FIKRASINDAN YARARLANMAMA KARAR VERİLDİĞİ İÇİN, O KARAR TARİHİNDEN İTİBAREN 3 YILLIK ERTELEME SÜRESİNCE (19 MART 2016'YA KADAR) 2012 ÖNCESİ YAZI VE YAYINLARIM HAKKINDA KOVUŞTURMA AÇILAMAZ. AÇILMIŞ KOVUŞTURMALAR HATTA MAHKÛMİYET KARARI VARSA İNFAZI YA DA DURUŞMASI ERTELENİR. ERTELEME SÜRESİNCE, AYNI NİTELİKTE YENİ BİR SUÇ İŞLEYEREK KESİNLEŞMİŞ BİR MAHKÛMİYET ALMADIĞIM TAKDİRDE, ERTELEME SÜRESİ SONUNDA, 2012 ÖNCESİNE AİT HAKKIMDAKİ ERTELENMİŞ MAHKÛMİYET KARARI (1400 TL ADLİ PARA CEZASI) TÜM SONUÇLARIYLA BİRLİKTE SİLİNİR/SİLİNECEKTİR.                                                                                                                                                                                                                         
KISACASI, BENİ DAVA EDECEKSENİZ, EN AZINDAN "2012 SONRASINA" AİT YAZI YA DA YAYINLARIMI DAVA EDİN! 2012 SONRASINDA DAVA EDECEK BAHANE BULAMIYORSUNUZ DİYE 2012 ÖNCESİNE AİT İSNATLARINIZI BİR BİÇİMDE ISITIP YENİYMİŞ GİBİ MAHKEMEYE SUNARAK, YANİ HİLE YAPARAK, BENİ BOŞU BOŞUNA MAHKEME KORİDORLARINA SÜRÜKLEMEYİN!                                                                                                                                                                                                                         
ÇÜNKÜ (ESKİDEN ARKADAŞIM OLAN AMA BİR YILI AŞKIN SÜREDİR YOLLARIMIZI AYIRDIĞIMIZ İÇİN BANA KARŞI DÜŞMANCA, YOĞUN BİR KARA PROPAGANDA YÜRÜTEN) HİLMİ BULUNMAZ DAHİL HİÇ KİMSEYE, YAZILARIMI (YA DA KONUŞMALARIMI) GÜNCELLEMEK HAKKINI VERMEDİĞİM GİBİ; YİNE HİÇ KİMSEYE, YALNIZCA MAHKEMEYE YÖNELİK OLARAK KALEME ALIP YAYINLAMAYI UYGUN BULMADIĞIM SAVUNMA DİLEKÇELERİMİ DE YAYINLAMA HAKKI VERMEDİM / VERMİYORUM. O NEDENLE, "HİLMİ BULUNMAZ GÜNCELLEDİ", "HİLMİ BULUNMAZ YAYINLADI" BAHANESİYLE, ZAMAN AŞIMINA UĞRAMIŞ YAZILARIMI YA DA BENİM TARAFIMDAN ASLA YAYINLANMAMIŞ DİLEKÇELERİMİ ŞİKAYET KONUSU YAPMAYA KALKIŞMAYIN! TAKİPSİZLİK YA DA BERAATLE SONUÇLANIYOR AMA SAVCI YA DA HAKİME DURUMU ANLATINCAYA KADAR GÖBEĞİM ÇATLIYOR.                                                                                                                                                                                                                         
MAHKEMELERDE HAKSIZ YERE SÜRÜNMEK İSTEMİYORUM. GERÇİ BENİ MAHKEMEYE VERENLERİN GENELLİKLE BANA HAKSIZLIK ETMEYİ UMURSAMAYAN KİŞİLER OLDUĞUNU HESABA KATARAK, BUNDAN SONRA DA BU DURUMUN DEĞİŞMEYECEĞİNİ KUVVETLE MUHTEMEL BULUYOR VE GELECEKTE DE, BANA HAKSIZLIK ETMEYE ALDIRMAYAN KİŞİLERLE KARŞILAŞACAĞIMI SANIYORUM. AMA YİNE DE BURADAN HERKESİ UYARMIŞ OLAYIM Kİ, HAKSIZLIĞIN (HAKSIZ, İSABETSİZ VE MÜNASEBETSİZ ŞİKAYETLERİN) BANA BİLGİ EKSİKLİĞİNDEN YA DA KAZAEN DEĞİL, BİLE BİLE, KASTEN YÖNELTİLDİĞİNİ ANLATMAK YARIN ÖBÜR GÜN DAHA KOLAY OLSUN!
https://www.facebook.com/coskun.buktel/posts/1161708163847292?pnref=story